Adres korespondencyjny:

ul. Myśliwska 55
30-718 Kraków
tel. +4812 393 84 01
fax. +4812 393 84 05
biuro@wo-kar.net
Kontakt
Dane teleadresowe

TRANSPORT I SPEDYCJA "WO-KAR" Wojciech Kardas
Al. Beliny-Prażmowskiego 21/1
31-514 Kraków
NIP: 676-011-22-45
Adres korespondencyjny:
ul. Myśliwska 55
30-718 Kraków
tel. +4812 393 84 01
fax. +4812 393 84 05



Kontakt

Właściciel (przez sekretariat)
tel. 393 84 00       fax. 393 84 05        email: biuro@wo-kar.net

Dyrektor
Stanisław Puszka       tel. 393 84 14        email: stanislaw.puszka@wo-kar.net

Księgowość
Iwona Sarkowicz       tel. 393 84 10        email: iwona.sarkowicz@wo-kar.net
Danuta Kokoszka       tel. 393 84 11        email: danuta.kokoszka@wo-kar.net

Fakturowanie
Barbara Gacek       tel. 393 84 21        email: barbara.gacek@wo-kar.net

Kadry
Zofia Dubiel       tel. 393 84 13        email: zofia.dubiel@wo-kar.net

Eksploatacja
Józef Pióro       tel. 393 84 21        email: jozef.pioro@wo-kar.net

Administracja bazy
Stanisław Puszka jr.       tel. 393 84 32        email: junior.puszka@wo-kar.net

Spedycja - transport własny
Marian Litewka       tel. 393 84 01
Maria Jarosiewicz       tel. 393 84 02        email: maria.jarosiewicz@wo-kar.net

Spedycja - transport współpracujący
Małgorzata Gorzkowska       tel. 393 84 03        email: malgorzata.gorzkowska@wo-kar.net
Iza Maciejowska       tel. 393 84 04        email: iza.maciejowska@wo-kar.net       gadu-gadu: 5383940
Jerzy Tomaszewski       tel. 393 84 28        email: jerzy.tomaszewski@wo-kar.net       gadu-gadu: 1781706
Dariusz Brysz       tel. 393 84 34        email: darekbrysz@wo-kar.net

Okręgowa stacja kontroli pojazdów Nr 009
tel. 393 84 30       fax. 650 82 80        email: oskp@wo-kar.net
Diagności: Andrzej Purol, Czesław Liedtke, Czesław Święch, Zbigniew Siudak

Serwis samochodów ciężarowych i naczep, naprawa cystern
Janusz Depta       tel. 393 84 31        email: jdepta@wo-kar.net




Formularz kontaktowy

Imię:       email:

Treść:






Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę
początek strony
poprzednia strona
Copyright © 2005-2014 Wo-kar     Stronę aktualizuje - www.FILLNET.pl